Upravit stránku

Luční a pastevní směsi

Receptura pícní směsi Koně I. je složena v souladu s návrhy odborníků z kladrubského hřebčína, Koně II. jsou sestaveny podle bavorských receptur. Obě pícní směsi jsou sestaveny tak, aby poskytovaly dostatečné množství kvalitní píce i v sušším období a přitom si zachovaly dobrou únosnost.

Koně mají díky schopnosti enzymatického a poté mikrobiálního trávení specifické požadavky na kvalitu píce. Kosení na seno se provádí později, než např. pro skot - nejlépe v plném metání. Odrůdy trav jsou prověřené i množené v podmínkách ČR.

Kvalita směsí SEED SERVICE s.r.o. je určena druhovou a zejména špičkovou odrůdovou skladbou. Složení směsí lze upravit v závislosti na specifických potřebách plemene i podmínkách u chovatele. Na základě požadavků chovatele lze zařadit i podíl speciálních jetelovin (štírovník, vičenec aj.).

Koně

Technické směsi pro parkury a závodiště

Technické směsi SEED SERVICE s.r.o. jsou složeny ze špičkových odrůd trav od šlechtitelů z Německa, Francie a nejčastěji z Oregonu (USA). V závislosti na druhovém složení mají rozdílné nároky na vodu. Zásadní vlastností trav z našich směsí je jejich schopnost snášet zátěž a rychle obnovit poškozené části porostu. Množení všech odrůd proběhlo v ČR.

Technické směsi pro parkury a závodiště

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací.